“CORONAVIRUS (COVID-19) HAKKINDA MERAK EDİLENLER VE SON GELİŞMELER” CANLI KONSEYİNİN VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ’NDE...

“CORONAVIRUS (COVID-19) HAKKINDA MERAK EDİLENLER VE SON GELİŞMELER” CANLI KONSEYİNİN VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ’NDE...

"CORONAVIRUS (COVID-19) HAKKINDA
MERAK EDİLENLER VE SON GELİŞMELER"
CANLI KONSEYİNİN VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Coronavirus (COVID-19) Hakkında Merak Edilenler ve Son Gelişmeler" Canlı Konseyi Prof. Dr. Abdullah SAYINER ve Prof. Dr. Meltem TAŞBAKAN'ın sunumlarıyla 16 Mart 2020 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

www.toraksim.org'ta yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirlen programa Prof. Dr. Abdullah SAYINER ile Prof. Dr. Meltem TAŞBAKAN Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, İZMİR'den online olarak, kendi bilgisayarları ile bağlandılar.

223 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 97 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konseyin video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Programa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken program esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Gülhan BOĞATEKİN
Herkese selamlar, bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederiz Abdullah hocam.

*Metin ÇELİKİZ
Abdullah hocama ve Meltem hocama çok teşekkürler, ilgi ile izliyoruz.

*Şerif KURTULUŞ
Bilgilendirici sunum için teşekkür ederim.

www.toraksim.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Üye
 Video
 Canlı Konferans